Ciekawostki po meczu z Walawianką

• autor: siwy19_88, 2012-05-15 10:26
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Kilka godzin po umieszczeniu relacji na stronie dostałem ciekawą wiadomość odnośnie uwag, które sam przytoczyłem. Mianowicie chodzi o to, kiedy Korona ostatnio przegrywając 0:2 (a nawet 0:3!) potrafiła odrobić straty i wygrać spotkanie. Poniżej także inne ciekawe informacje na temat Korony.

* A więc opierając się na informacjach od naszego klubowego statystyka, Korona 18 maja 2003 r. w meczu na własnym boisku z ówczesnym LKS-em Dubiecko ze stanu 0:3 doprowadziła do wyniku 5:3! Bramki zdobywali wówczas Buczyński x2, Cwynar x2, Banaś. Korona zakończyła wówczas rozgrywki na 3 miejscu w tabeli, ustępując jedynie Polonii II Przemyśl oraz Gromowi Wyszatyce.

* Kolejna ciekawostka dotyczy K. Cwynara. Chociaż wydaje się to nieprawdopodobne, ale swoją ostatnią bramkę w meczu ligowym dla Korony zdobył w sezonie 2006/2007 w przegranym 2:3 meczu 1 kolejki z Sanem Ostrów! Obydwa trafienia wówczas były jego autorstwa. Ten sezon z kolei zakończyliśmy na miejscu 12 (2 pkt. nad ostatnim, spadkowym miejscem) a San Ostrów awansował do okręgówki z pierwszego miejsca.

* Bramka K. Cwynara z 55 min. spotkania z Walawianką była bramką nr 160 dla Korony w rozgrywkach B klasy, a więc począwszy od sezonu 2008/2009.

P.S. Mecz 18 kolejki Cresovia Kalników - Orzeł Torki (na boisku 1:3) prawdopodobnie zostanie zweryfikowany jako walkower na korzyść drużyny z Kalnikowa, z powodu wystąpienia w tym spotkaniu nieuprawnionego zawodnika w drużynie Orła. Tak więc Cresovia będzie miała wówczas 37 pkt., 5 miejsce w tabeli i w dalszym ciągu będzie liczyła się w walce o czołowe miejsca. Tabela zostanie poprawiona prawdopodobnie po sezonie, jako że oficjalna strona OZPN Jarosław będzie aktualizowana prawdopodobnie na koniec sezonu (obecnie tabele przedstawiają stan po rundzie jesiennej) i obecnie takiej informacji tam nie ma (jedynie strona Cresovii podaje taką informację). Niemniej jednak, trzeba traktować to tak, że Cresovia ma 3 pkt. więcej niż przedstawiają to tabele.

Korona - Cresovia