Aktualności

Remis jak przegrana.

• autor: Korona1960, 2012-10-30 18:56

Z Rada na remis...

W pojedynku z Orzechowcami padł remis 2-2. Z tego wyniku na pewno mogą cieszyć się gospodarze, natomiast my " możemy sobie pluć w brodę " i zadawać sobie pytanie jak to jest możliwe. Na ten mecz jechaliśmy mocno osłabieni, mieliśmy jednego zawodnika na zmianę. Spodziewaliśmy się naprawdę więcej po drużynie Rady. Od początku meczu to my dyktowaliśmy warunki gry, i to my schodziliśmy do szatni z przewaga jednej bramki. Po przerwie "trafiamy" rywala na 2-0 i prowadzimy spokojnie grę. Niestety tylko do 70 min, od tej pory to gospodarze okazywali większą chęć do gry.  Nie pierwszy raz straciliśmy bramki w ostatnich minutach, czego skutkiem jest brak spokoju w grze i lekceważenie przeciwnika. Mecz z Orzechowcami myślę ze dał nam wszystkim wiele do zrozumienia, w następnych meczach miejmy nadzieję nie musimy się martwić o brak koncentracji w naszych szeregach. Głowa do góry Panowie i w niedziele czekamy na 3 pkt w meczu u siebie z Motorem Grochowce!!!

Skład: Mrozek, Gaweł, Podgórski, Wojtowicz, Chomeniuk, Bomba, Królik A, Wrona, Korniat(Miktus 65'), Cwynar, Buczek

Bramki: Buczek 2