Start rundy wiosennej w Torkach!

• autor: siwy19_88, 2013-04-13 10:24

Ewidentnie zima tego roku nie chciała aby piłka powróciła na ligowe boiska, ale w końcu i ona musiała dać za wygraną! Od trzeciej kolejki rozpoczynamy wiosenne zmagania w najbardziej nieprzewidywalnej i emocjonującej lidze świata - rusza przemyska B klasa! :)

Zgodnie z terminarzem w owej trzeciej kolejce wybierzemy się do Torek na spotkanie z tamtejszym Orłem, z którym, niestety, nie gra nam się w ostatnim czasie najłatwiej, wręcz przeciwnie, delikatnie mówiąc wyniki są bardzo słabe. Niestety o przygotowaniach rywala zbyt wiele powiedzieć nie mogę, gdyż strona Orła nie funkcjonuje od jakiegoś czasu, tak więc głębszych informacji brak. Słów parę o Koronie. Krótko mówiąc - nic nowego, ligowa zagadka, gramy dla siebie. W tej niesprzyjającej aurze niestety za wiele nie pograliśmy na naturalnym boisku, jedynie w ostatnim czasie bieganie nielicznych w terenie no i kaszycki orlik. Jeżeli chodzi o personalia to na pewno w pierwszych kolejkach nie zobaczymy w naszej drużynie S. Gawła, który wyjechał za granicę oraz Ł. Majchera,  a wypożyczony jesienią do Kosienic G. Piejko pozostanie tam na dłużej, podobnie jak P. Motowidło w Zadąbrowiu. Jeżeli chodzi o innych zawodników to standard w naszej drużynie - część na studiach a część w czasie ligowych rozgrywek wyemigruje za granicę, do takiego krajobrazu w Koronie od jakiegoś czasu można się przyzwyczaić. Z drugiej strony mamy jedną nową twarz a więc Daniela Kamlera, byłego zawodnika Rady Orzechowce - oby dobrze mu się u nas wiodło. Za nową twarz nie można uznawać M. Furtyka, który w miarę możliwości służbowych będzie występował w naszej drużynie po "chwilowej" przerwie. Niech każdy zmobilizuje się w niedziele i stawi się na zbiórce zawodników w szatni, niech wiosna zagości nie tylko w kalendarzu, ale i na boiskach, szczególnie na tym w Torkach!

Tak więc siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy... do Torek!

Zbiórka w niedziele o godzinie 11:30, początek spotkania - godzina 13:00!!

P.S. 1. Odwołane kolejki nr 16 i 17 odbędą się odpowiednio:

- 16 w najbliższą środę 17 kwietnia o godz. 17:00 - Korona  Trójczyce - Walawianka Walawa

- 17, 29-30 maja, godz. 17:30, spotkanie Czarni Bolestraszyce - Korona Trójczyce

P.S. 2. Z rozgrywek wycofana została drużyna ULKS Hermanowice, tak więc w każdej kolejce jedna z drużyn będzie pauzować.

autor: Korona1960 2013-04-13 12:55:09

Profil Korona1960 w Futbolowo SIWY super zapowiedz!! Powodzenia w niedziele :)

autor: michal_17 2013-04-13 17:13:12

Profil michal_17 w Futbolowo Orzel ma nową stronę :)