Korona Trójczyce - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. GarwazyCFC12 14

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Bardzo dobry mecz i kolejna wygrana!

• autor: siwy19_88, 2014-06-21 12:27

San Ostrów - Korona Trójczyce 1:3 (1:1)

Bramki dla Korony: Łukasz Majcher x3.

Skład: Mrozek - Miktus, Wojtowicz, Piejko, Kieryk - Kot, Banaś, Królikiewicz, Królik - Wójcik, Majcher.

W pełni zasłużone zwycięstwo i rewanż za jesienną porażkę w tych samych rozmiarach poniesioną w Trójczycach! Korona wygrała drugi mecz z rzędu, mało tego, pokazała charakter i dyscyplinę taktyczną, bo około 50 min. spotkania grała w dziesięciu a mimo to, potrafiła strzelić w drugiej połowie dwie bramki i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę! Oprócz tego warto dodać, że trzeci lub czwarty mecz mamy 14-15 zawodników, którzy chcą jeszcze pokazać się z jak najlepszej strony. Myślę, że te kila popołudniowych godzin to nie był stracony czas i za tydzień na ostatnim meczu będzie nas przynajmniej tyle samo a może i więcej! Jakby nie patrzeć całe spotkanie graliśmy bez zmiany, ale wynik cały czas był na styku i dopiero pod koniec strzeliliśmy trzecią bramkę, dlatego można zrozumieć decyzję trenera. Nie ma się co załamywać młodzieży!

Pierwsi bramkę strzelili jednak gospodarze spotkania. Uderzona z około 20 m. piłka zrobiła kozła przed B. Mrozkiem i z pozoru łatwa do obrony sytuacja skończyła się stratą bramki już w 5 min. Korona z odpowiedzią długo nie zwlekała. Rzut z autu z prawej strony boiska, próba dośrodkowania Ł. Majchera i błąd bramkarza gospodarzy sprawił, że piłka wylądowała idealnie za jego kołnierzem! W 42 min. spotkania swoje emocje na sędzim tego spotkania wyładował S. Banaś. Swoją drogą jest to jeden z tych arbitrów, który lubi być ważniejszy od zawodników na boisku, tak więc główna rola w tym spotkaniu była już zarezerwowana od pierwszego gwizdka. Mimo gry w przewadze gospodarze w drugiej połowie nie osiągnęli przewagi. Owszem mieli swoje sytuacje, szczególnie po prostopadłym zagraniu ze środka boiska i strzale, który o centymetry minął długi słupek bramki Mrozka. Jeszcze przed bramkami Korony, San miał okazję po naszej stracie w środku pola, ale uderzenie po rykoszecie po raz kolejny minęło słupek. W 72 min. Korona wychodzi na prowadzenie za sprawą A. Królika i znów Ł. Majchera. Zagranie w tempo z koła środkowego, samotny bieg przez połowę boiska i pewne uderzenie po długim słupku! Pełna radość całej drużyny i zasłużone prowadzenie! Jak się okazało nie był to jeszcze koniec popisów naszej drużyny. W 86 min. do wybitej piłki przez gospodarzy dochodzi P. Wojtowicz i wrzuca ją za linię obrony Sanu do A. Królika, ten dośrodkowuje w pole karne, po drodze piłka odbija się od pleców zawodnika Sanu i trafia na szesnasty metr do Ł. Majchera, ten nawija jednego obrońcę i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę ustala wynik meczu, kompletując tym samym hat-tricka! Takie akcje i taką grę chciałoby się oglądać jak najczęściej!

Kilka spostrzeżeń po meczu. Zdecydowanie dobra, spokojna i skuteczna gra całej drużyny. Bardzo dobra współpraca poszczególnych zawodników w swoich formacjach Ł. Majchera i P. Wójcika, którzy w  którymś kolejnym spotkaniu pokazują, że są w dobrej formie (pierwszy 10 bramek w 5 ostatnich rozegranych przez niego meczach, drugi 3 bramki w 3 rozegranych przez niego spotkaniach + asysty obydwóch), A. Królika, który asystuje i dobrze wykonuje stałe fragmenty gry oraz znalezienie nowej pozycji dla R. Piejka, który w spotkaniu z Walawą i Ostrowem dobrze zagrał na środku obrony. Jeżeli w każdym meczu będziemy mieli bramkarza a nie zawodnika z pola na bramce, 13-15 zawodników + 2-3 młodych do gry, to przy regularnych treningach w przyszłym sezonie można powalczyć o wyższą niż 6 lokatę. W niedzielę kończymy, bądź co bądź, ciężkie i nierówne, rozgrywki spotkaniem z Kolejarzem Hurko. Łatwo na pewno nie będzie, ale szanse na podtrzymanie passy i trzecie zwycięstwo na pewno są. Ewentualne zwycięstwo przy pauzie Pikulic da nam szóstą pozycję na koniec sezonu.

Wszyscy na mecz!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Korona - Nakło 23.09.12
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Rada Orzechowce 3:5 San Ostrów
Artmax Pikulice 4:3 Gwiazda Maćkowice
Cresovia Kalników 0:3 Leśnik Bircza
Korona Trójczyce 1:4 Czarni Bolestraszyce
Korona Olszany 2:0 LKS Niziny
Grom Wyszatyce 1:3 Tęcza Kosienice

Korona TrójczyceCzarni Bolestraszyce
Korona Trójczyce 1:4 Czarni Bolestraszyce
2014-09-14, 13:00:00

oceny zawodników »

San Ostrów - Tęcza Kosienice
LKS Nakło - Grom Wyszatyce
Czarni Bolestraszyce - Korona Olszany
Leśnik Bircza - Korona Trójczyce
Gwiazda Maćkowice - Cresovia Kalników
Rada Orzechowce - Artmax Pikulice

pon.

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.