Korona Trójczyce - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. GarwazyCFC12 14

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sparing nr 2: GKS w Orłach - Korona Trójczyce 4:1 (2:1)

• autor: siwy19_88, 2014-08-06 07:30

W niedzielę 03.08 rozegraliśmy sparing z drużyną GKS Orły. Gospodarz spotkania pewnie zwyciężył 4:1 a dwie z bramek zaaplikował nam Łukasz Majcher, który rundę jesienną sezonu 2014/15 spędzi właśnie w drużynie z Orłów. Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, sporo było walki a sama gra była przyzwoita, czasami nawet dobra, ale momentami też chaotyczna i nieskładna. Rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia i to dosłownie, bo soczystym strzałem z ponad 30 m. z pierwszej piłki popisał się S. Banaś, ale na posterunku był bramkarz gospodarzy.  Orłowianie zdobyli dwie niemalże bliźniacze bramki z ostrego kąta po długim słupku, z tymże zmieniali się strzelający, najpierw był to Ł. Majcher a później R. Tyrawski. Między tymi bramkami padła również bramka dla Korony po silnym uderzeniu pod poprzeczkę G. Piejki. Bramkę na swoim koncie mógł zapisać również Ł. Korniat, ale piłka po jego strzale trafiła w słupek. Próbowali jeszcze G. Piejko, A. Królik, S. Banaś i M. Łach, ale bez rezultatu bramkowego. Druga połowa zdecydowanie gorsza w naszym wykonaniu, wyraźnie brakowało zdrowia i siły do biegania a i jakby ambicji i woli walki też nie było za wiele. Niewielkie zagrożenie stwarzaliśmy pod bramką przeciwników a z kolei GKS wykorzystał dwa z naszych kilku błędów i za sprawą A. Kilona i ponownie „Dziudka” ustalił wynik spotkania.

Skład Korony: Tomaszewski – Gaweł, Wojtowicz, Siębab – Banaś, Maziarz, Łach, Ł. Korniat, A. Królik – M. Korniat, Piejko. Po przerwie grali także Kieryk, Wrona, Siara, Dudek, R. Królik.

W tym miejscu również chciałbym podziękować i życzyć powodzenia na A-klasowych boiskach Łukaszowi Majcherowi. W Koronie zadebiutował mając 16 lat w spotkaniu z Krzeczowicami by następnie przenieść się do Polonii Przemyśl. W drużynie rezerw Polonii miał nawet okazję zagrać przeciwko naszej drużynie. Dla Korony zdobył dotychczas 115 bramek, z czego 58 w B klasie a 22 w ostatnim sezonie tworząc bramkostrzelny duet napastników z P. Wójcikiem. Piszę dotychczas, bo mam nadzieję, że na wiosnę zobaczymy jeszcze „Dziudka” w naszych barwach i tym samym pomoże nam w walce o ligowe punkty!

autor: ARRRGH 2014-08-07 18:43:20

Profil ARRRGH w Futbolowo Hej - zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w typerze na stronie GKSu. Dla zwycięzcy nagroda w wysokości 100zł, ale przede wszystkim dobra zabawa z typowaniem :)

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz zapraszam do gry!

www.gksworlach.futbolowo.pl/

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Puchar Wójta 2013
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Rada Orzechowce 3:5 San Ostrów
Artmax Pikulice 4:3 Gwiazda Maćkowice
Cresovia Kalników 0:3 Leśnik Bircza
Korona Trójczyce 1:4 Czarni Bolestraszyce
Korona Olszany 2:0 LKS Niziny
Grom Wyszatyce 1:3 Tęcza Kosienice

Korona TrójczyceCzarni Bolestraszyce
Korona Trójczyce 1:4 Czarni Bolestraszyce
2014-09-14, 13:00:00

oceny zawodników »

San Ostrów - Tęcza Kosienice
LKS Nakło - Grom Wyszatyce
Czarni Bolestraszyce - Korona Olszany
Leśnik Bircza - Korona Trójczyce
Gwiazda Maćkowice - Cresovia Kalników
Rada Orzechowce - Artmax Pikulice

pon.

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.