Juniorzy. Wygrana na inauguracje sezonu!

• autor: siwy19_88, 2014-09-09 14:51

Już na starcie rozgrywek nasza młoda Korona zainkasowała 3 pkt zwyciężając drużynę z Wyszatyc 3:1. Mimo iż rywale wyglądali na starszych niż byli i niejednokrotnie więksi o dwie-trzy głowy od naszych najmłodszych zawodników, to Ci nie przestraszyli się ich i walczyli jak równy z równym stwarzając sobie przy tym niejedną dobrą okazję do strzelenia bramki. Do przerwy to jednak goście prowadzili 1:0, zdobywając bramkę po dośrodkowaniu z naszej lewej strony i ładnym wykończeniu z 10ego metra. Młodzi Koroniarze wzięli jednak do siebie uwagi usłyszane w przerwie meczu, zaczęli mocniej i krócej pilnować rywali a co najważniejsze nie atakowali "na raz". W wyniku tego, stwarzali sobie co chwilę groźne okazje do zdobycia bramki, a co najważniejsze trzy z nich wykorzystali. Przy wszystkich trzech udział miał Damian Lach. Najpierw wyłożył piłkę na pustą bramkę Patrykowi Ficowi, następnie w sytuacji sam na sam po pięknym prostopadłym podaniu nie miał problemów z wykończeniem akcji a przy ostatniej bramce wykorzystał rzut karny po faulu na nim samym. Niemniej jednak przyznać muszę, że cała drużyna zagrała dobre spotkanie. Każdy walczył, starał się i wywiązywał ze swoich obowiązków na boisku jak należy! Teraz czeka nas wyjazd do Leszna na mecz z tamtejszym Fenixem. Młodzi zawodnicy z Leszna również wygrali swój mecz. Po zaciętym spotkaniu pokonali w Kosienicach Tęczę 4:3. Dlatego trzeba się sprężyć, potrenować w tygodniu i walczyć o kolejne trzy punkty w sobotę! Terminarz dostępny w zakładce.

Jedno ważne przypomnienie - każdy, kto w zeszłym sezonie wziął strój a teraz przestał grać, musi go zdać do klubu. Strój można oddać na treningu, przekazać, któremuś z kolegów lub w ostateczności przynieść przed meczem w sobotę! Są nowi chłopcy, którzy chcą grać a nie ma strojów, dlatego nich każdy zastosuje się do mojej prośby.

KORONA TRÓJCZYCE - Grom Wyszatyce 3:1 (0:1)

Bramki dla Korony: Damian Lach x2, Patryk Fic.

Skład: T. Lorenowicz - Kasprzyk, D. Lorenowicz, Bratkowski, Kostuś (60' Kupka) - Łach (41' Fic), Szczygieł, N. Lorenowicz, Cwynar, Niemiec (65' Rogus) - Lach.