• autor: palec1960, 2011-05-30 15:05

Korona Olszany  0-2 (0-0) Korona Trójczyce

Bramki: Robert Bomba 56',70'

Skład: Opaluch - Chomeniuk, Gaweł, Figiel, Miktus - Furtyk, Pączek, Królikiewicz (81' Kieryk), Dudek - Buczek, Wrona (46' Bomba)

Mając w pamięci mecz z Olszanami z tamtej rundy i dotkliwą porażkę na własnym stadionie 1-4, Nasi zawodnicy przystąpili do meczu rewanżowego z pełną mobilizacją.

Już w pierwszej minucie Nasza drużyna mogła objąć prowadzenie, ale sytuację sam na sam z bramkarzem zmarnował Buczek. Następną groźną sytuację stworzył Gaweł z rzutu wolnego oddalonego od bramki o ok. 40m., bramkarz gospodarzy jednak zdołał sparować piłkę na rzut rożny. Gra toczyła się głównie w środku pola i mało było sytuacji podbramkowych, co nie mogło podobać się kibicom. Wynik po pierwszej połowie nie uległ więc zmianie.

Zmiany natomiast dokonał Nasz trener. Na placu pojawił się Robert Bomba, który jak później się okazało został bohaterem spotkania. Już w 56. minucie strzałem zza 16-stki, w krótki róg bramki, mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. W 70. minucie "Beto" minął z łatwością 2 obrońców Korony Olszany i kapitalnym strzałem w okienko bramki przeciwnika dał nam dwubramkowe prowadzenie. Do końca meczu kontrolowaliśmy przebieg spotkania, choć wynik mógł jeszcze kilkakrotnie ulec zmianie.