Aktualności

Porażka

• autor: Korona1960, 2011-06-12 22:31

Przegrana po słabym meczu.

W dniu dzisiejszym ulegliśmy drużynie z Grochowiec 2-1. Tak jak wspominałem w zapowiedzi meczu, rywal nie poddał sie i walczył do konca. Momentami nasza gra wygladała poprawnie, ale widocznie to na "Motor" za mało. Ozdoba meczu była bramka w wykonaniu naszego zawodnika Adriana Furtyka, który popisał sie kapitalnym strzałem w samo okienko bramki.

Skład: Opaluch, Chomeniuk, Figiel, Gaweł, Królik(Bomba 55'), Pączek, Królikiewicz(Buczek 45'), Dudek, Furtyk, Wrona, Majcher

Bramka: Furtyk

Relacja w rozwinieciu.

Mecz od poczatku nie był łatwy, juz w 8 min sedzia podyktował rzut karny dla gospodarzy po "faulu" Gawła w polu karnym. Zawodnik Motoru sie nie pomylił i pewnie trafił do siatki i mielismy 1-0. Można powiedziec że ta bramka "dodała skrzydeł" zawodnikom gospodarzy, poniewaz 10 min póżniej po niepewnym wyjsciu Opalucha moglismy przegywac 2-0 . Co sie nie stało wczesniej, stało sie w 30 min po stracie Chomeniuka gracz Motoru stanał oko w oko z naszym golkiperem i nie dał mu nic do powiedzenia. Pod koniec pierwszej połowy po faulu na Figlu ładnym strzalem z wolnego popisał sie Królikiewicz, ale piłka trafiła w słupek, to była jedyna szansa na bramke w pierwszej połowie, a wiec do przerwy 2-0.

Po przerwie gospodarze cofneli sie do obrony i czekali na kontry. Nie szło naszemu zespołowi, nie mogliśmy sie 'wstrzelić' w bramke. Wrzutki w pole karne kończyły sie wybijaniem obrońców Motoru. Momentami nasza gra mogła sie podobac, swoja szanse zmarnował Wrona, po podaniu Majchera mógł strzelic lub podac pilke wzdłuz bramki, zdecydował sie strzelic z ostrego konta i niestety nie trafił w światło bramki. W 75 min moglismy sie cieszyc z bramki kontaktowej. Po zamieszaniu w polu karnym i  wycofaniu piłki przez Wrone na szesnaty metr pieknym uderzeniem z pierwszej piłki popisał sie Furtyk, niestety ta bramka była ostatnią w tym meczu. Wynik do końca nie uległ zmianie i miejscowy "Motor" mógł cieszyc sie ze zdobycia 3pkt.